Restaurant Adisyon Sistemi Referanslarımızdan Bazıları

Kayseri ve civarında yapmış olduğumuz Adisyon ve Restaurant Otomasyon sistemlerinden bazıları...

Altıntabak İskender Restaurant Otomasyonu

Altıntabak İskender'in restaurant otomasyon çalışmaları 4 dokunmatik, 10 adet yazıcı ile tamamlamıştır. Döner satışı ile iskender satışını iki farklı departman ile tek programda barındırarak sistemin tek bir çatı altında toplanması sağlanmıştır.Gelişmiş Raporlama Modülü sayesinde satışların ve kar-zarar tablosunu net bir şekilde görülmesi sağlanmıştır.

Cihan Exculisive Alparslan Adisyon & Otomasyon Sistemi

Cihan Exclusive Alparslan şubesinin restaurant otomasyonu projesini 1 adet Server, 2 adet dokunmatik bilgisayar, 1 adet barkodlu terazi, 1 adet barkod okuyucu ve 4 adet termal fiş yazıcısı tamamlamıştır. Otomasyon dahilinde 2 ayrı departman farklı işlemleri aynı anda farklı konumlardan gerçekleştirilmektedir. Barkodlu terazi ve barkod okuyucu sayesinde kilolu ürünlerin satışı da kolaylıkla halledilmektedir. Detaylı Rapor modülü ile satış adedi ve kar-zarar tablosu takip edilmektedir.

Cihan Exclusive Kartal Restaurant Adisyon & Otomasyon Sistemi

Cihan Exclusive Cafe Kartal Şubesinin restaurant otomasyonunu 1 adet dokunmatik, 3 adet yazıcı ve 1 adet barkod okuyucu restaurant yazılımı kullanarak tamamlamıştır. Varolan barkodlu terazi ve barkod okuyucu bir araya getirilmiş, böylelikle kilolu ürünlerde daha hızlı bir çözüm oluşturulmuştur.

Çaykur Çay Evi Adisyon Sistemi & Otomasyon Sistemi

Kayseri Bahçelievler'de hizmet veren Çaykur Çay Evi markasının otomasyonunu 1 adet dokunmatik, 1 adet yazıcı, 1 adet barkod okuyucu ve 3 adet tablet ile SambaPOS restaurant programı kullanarak gerçekleştirmiştir. Cafe içerisinde hem masaya servis yapılırken hem de paket çay gibi adet ürünlerin barkodlu satışı sistem üzerinden kontrollü bir şekilde yapılmaktadır.

Evreke Tea Hause Restaurant Adisyon & Otomasyon sistemi

Kayseri Talas'ta hizmet vermekte olan Evreka Tea House markasının otomasyonunu 1 adet dokunmatik, 1 adet server, 4 adet tablet ve 2 adet yazıcı kullanarak tamamlamıştır.

Hacı Steakhouse Restaurant & Adisyon sistemi

Kayseri Talas'ta hizmet vermekte olan Hacı Steakhouse firmasının restaurant otomasyonunu 1 dokunmatik bilgisayar, 4 tablet, 4 yazıcı ve 1 adet server ile SambaPOS programını kullanarak tamamlamıştır. Bu otomasyonda dokunmatik bilgisayar mutfak ekranı olarak kullanılmaktadır. Yine burada mutfak tarafında oluşan gürültüden duyulmama gibi bir problem yaşanmaması için özel olarak mutfak yazıcıları kullanılmıştır. Tabletler için profesyonel bir kablosuz ağ sistemi oluşturulmuştur.

Kahve 80's Cafe Adisyon & Otomasyon Sistemi

Kahve Kahve 80's markasının Cafe Otomasyonunu 2 adet dokunmatik bilgisayar, 2 adet yazıcı, 2 adet tablet ve SambaPOS programı kullanarak tamamlamıştır.

Mangalcı Restaurant Adisyon, Paket Servis & Otomasyon Sistemi

Kayseri'de alanında bir marka olmuş olan Mangalcı Restaurantın Pos sistemini SambaPOS restaurant yazılımı kullanarak tamamlamıştır. Program uyarlaması ve yıllık bakımlarının yanında 3 dokunmatik bilgisayar ve 6 adet yazıcı ile Mangalcı Restauranta yaklaşık iki yıl önce teslim edilmiştir. Safa Bilişim iki yıldır program ile ilgili tüm uyarlamaları başarılı bir şekilde yapmış ve müşterisinin isteklerine cevap vermiştir.

Operon Cafe, Cafe & Hızlı Satış Otomasyonu

Operon Cafe & Çikolata markasının cafe ve hızlı satış otomasyonunu; var olan 1 server, 2 dokunmatik ve 2 yazıcı yardımıyla SambaPOS programı kullanarak gerçekleştirmiştir. Operon, kendi yapısında bulundurduğu hem cafe hem de hediyelik ve çikolata satışını otomasyon yardımıyla tek bir çatı altında toplamıştır.

Seda Saç Tasarım merkezi Adisyon Sistemi

Adisyon Programının özelleştirilebilir yapısı ile Seda Saç Tasarım Merkezinin kuaför otomasyonunu 1 dokunmatik ve 1 yazıcı ile tamamlamıştır. Kolay kullanımı ve müşterilerine hızlı erişimi sayesinde programın çeşitli ekranlarını kullanarak müşterilerin daha iyi hizmet alması sağlanmıştır. Başlangıç olarak donanımlar yeterli olup tabletler sayesinde daha da özelleşecek olan bu otomasyon kuaförler için özel bir çözüm sunmaktadır.

.......

YUKARI